Wyszukaj produkt
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
SPORTY LETNIE (230)

NARTY (48)

SPORTY ZIMOWE (583)

Bagażniki, Autoboxy UŻYWANE (6)

Dom i Ogród (22)

AUTOBOXY - BAGAŻ, NARTY... (43)

MATY MASUJĄCE SPRZĘT MEDYCZNY (26)

  Maty masujące (10)

  Maty grzewcze (6)

  ZDROWIE - Sprzęt medyczny (10)

Crosso sakwy worki bagażniki (38)

LODÓWKI samochodowe, turystyczne (88)

Bagażniki bazowe (belki) (1662)

KARAWANING - Bagażniki akcesoria (127)

KAJAKI, PONTONY, WIOSŁA (56)

SPRZĘT TURYSTYCZNO-SAMOCHODOWY (192)

UCHWYTY NARCIARSKIE (4)

Haki holownicze, wiązki kablowe (730)

Latarki bezpieczeństwa - HIT! (1)

AUTOGAZ - Redukcje do tank. LPG (54)

Baterie dla profesjonalistów (3)

PRZYCZEPY BRENDERUP (141)

UCHWYTY ROWEROWE (73)

Łańcuchy antypoślizgowe, śnieżne (143)

GORĄCE OFERTY - WYPRZEDAŻE (26)

Kontakt
status gadu-gadu Gadu1
status gadu-gadu Gadu2
status gadu-gadu Gadu3

odpowiemy na każde
 zapytanie:
sklep@bagazniki.eu
lub
bagazniki@gmail.com

Pracujemy w godzinach:

pon - piatek 8 - 16

sobota 10 - 14

wybrane soboty

Infolinia 508 118 550

Zamówienia i zapytania internetowe można składać przez cała dobę!


tel. (58) 672-42-16
fax (58) 672-96-80

dostępność i zamówienia
kom. 602 36 33 79

sprawy techniczne
kom. 508 118 550


wysyłka CAŁY KRAJ

Adres naszego SKLEPU
Informacje
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Kontakt
Linki
Konta bankowe
Producenci
Strona główna » MATY MASUJĄCE SPRZĘT MEDYCZNY » Maty grzewcze » 88922
Mata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJA
SKU: 88922    
   999,00zł 639,00zł
Recenzje
Mata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJA
Mata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJAMata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJAMata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJA
Mata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJAMata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJA
Kliknij, aby powiększyć

lodowka


Mata masująca na fotel z funkcją masażu Shiatsu

firmy Medisana model MC 822 HD3D


mata medisana

Do użytkowania w domu - zasilanie 230V (zasilacz w zestawie)

Podgrzewana mata do masażu pleców

Oparcie wyposażone w cztery rotacyjne końcówki do masażu Shiatsu kręgosłupa
2 regulowane (wysokość) końcówki masujace w obszarze karku i ramion

Siedzisko wyposażone w dwa silniki do masażu wibracyjnego u obszarze ud

Jakość potwierdzona 3 letnią gwarancją producenta


NIE ZWLEKAJ ZAFUNDUJ SOBIE RELAKSUJĄCY MASAŻ

LUB

ORYGINALNY PREZENT DLA BLISKIEJ SERCU OSOBYmata medisana

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, szczególne przypadki.

• W niektórych przypadkach nie należy stosować nakładki do masażu MC 822 lub przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, ma to miejsce gdy:
- jesteś w ciąży;
- posiadasz rozrusznik serca, sztuczne stawy lub implanty elektroniczne;
- cierpisz na jedną lub kilka z niżej podanych chorób lub dolegliwości: zaburzenia krążenia krwi, cukrzycę, zakrzepicę, żylaki, otwarte rany, stłuczenia, rozpadliny skóry, zapalenia żył.
• Urządzenie to może być stosowane przez dzieci powyżej 8 lat, oraz przez osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub mentalnych pod kontrolą.
• Urządzenie nie może służyć jako zabawka dla dzieci.
• Nie stosuj urządzenia, jako pomocy w terapii lub w zastępstwie leczenia medyczego. Chroniczne bóle lub symptomy mogą się przez to stać bardziej uciążliwe.
• Powierzchnia urządzenia rozgrzewa się do wysokiej temperatury. Osoby wrażliwe na wysoką temperaturę muszą zachować ostrożność podczas stosowania urządzenia.
• Ostrożnie przy zastosowaniu ciepła. Nie używaj urządzenia w przypadku osłabienia krążenia lub obniżonej wrażliwości na ciepło. Niebezpieczeństwo oparzeń!
• W sprawie stosowania fotela masującego do zabiegów terapeutycznych skontaktuj się z lekarzem.
• Jeżeli odczuwasz ból lub masaż nie sprawia Ci przyjemności, przerwij zabieg i skonsultuj się z lekarzem.
• W następujących przypadkach stosowanie urządzenia jest zabronione:
- w pojeździe,
- po zażyciu środków obniżających zdolność reakcji (np. środki przeciwbólowe, alkohol).


mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż

Poniżej opis zawartości oraz funkcji maty


mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż

mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż


W niektórych przypadkach nie należy stosować nakładki do masażu MC 822 lub przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, ma to miejsce gdy:
- jesteś w ciąży;
- posiadasz rozrusznik serca, sztuczne stawy lub implanty elektroniczne;
- cierpisz na jedną lub kilka z niżej podanych chorób lub dolegliwości: zaburzenia krążenia krwi, cukrzycę, zakrzepicę, żylaki, otwarte rany, stłuczenia, rozpadliny skóry, zapalenia żył. Jeżeli odczuwasz ból lub masaż nie sprawia Ci przyjemności, przerwij zabieg i skonsultuj się z lekarzem.


mata medisana

OPIS DZIAŁANIA MATY

Pokrowiec na siedzenie z funkcją masażu Shiatsu MC 822 ma pięć funkcji: masażu miejscowego, masażu poprzez uciskanie palcami (masażu Shiatsu), masażu wałkowego, masażu punktowego, masażu wibracyjnego i ogrzewania. Funkcji podgrzewania można używać tylko łącznie z funkcją masażu Shiatsu w obszarze pleców, przy czym również funkcja masażu karku oraz funkcja masażu wibracyjnego mogą być w siedzisku włączone.


mata medisana


Mata firmy MEDISANA przeznaczona do masażu kręgosłupa i karku. Masaż jest jedną z najstarszych metod leczenia, oraz ważnym elementem fizykoterapii. Poprzez mechaniczną terapię zewnętrznych warstw tkanek ciała rozluźniane są napięte mięśnie, poprawia się przepływ krwi, oraz pobudzana jest regeneracja tkanek. Mata na siedzenie z funkcją masażu Shiatsu MC 822 firmy MEDISANA to nowoczesne urządzenie do prawdziwego masażu pleców funkcją masażu Shiatsu. Posiada dwie końcówki masujące do zastosowania w obszarze karku i ramion oraz dwie trójwymiarowe końcówki wibracyjne do masażu podwójnego Shiatsu w trzech strefach, takich jak „Górna część pleców”, „Dolna część pleców” i „Całe plecy”. Końcówek masujących w obszarze pleców można użyć również do masażu wałkowego i punktowego. Urządzenie jest wyposażone dodatkowo w 3-stopniową funkcję wibracji w siedzisku i funkcję ogrzewania w końcówkach masujących . Dzięki innowacyjnej kombinacji intensywnego masażu Shiatsu, masażu wibracyjnego i promieniowania cieplnego pokrowiec na siedzenie z funkcją masażu umożliwia skuteczne rozluźnienie i relaks. Ich ustawienia wykonujesz na prostym w obsłudze pilocie sterującym.

mata medisanaShiatsu to rodzaj masażu o ciśnieniu palcowym i jest to jedna z najważniejszych technik masażu wraz z manualnym drenażem limfatycznym oraz refleksologią. Ta forma terapii fizycznej została opracowana w Japonii jednak wywodzi się z tradycyjnego masażu chińskiego. Technika delikatnego uderzenia i korzystnego ciśnienia jest wykorzystywana do pobudzenia sił życiowych i zachęcenia ich do przepływu przez ciało. Przedmiotem masaży jest nie tylko uwolnienie z napięcia ale również optymalizacja przepływu sił życiowych oraz harmonii ciała i duszy.

mata medisana


mata medisana


mata medisana

mata medisana


Leczniczy masaż Shiatsu (Shiatsu massage)

Masaż Shiatsu jest starą, naturalną metodą uzdrawiania. Według medycyny naturalnej każda choroba czy niedyspozycja jest wynikiem braku równowagi energetycznej. Taka nierównowaga ma wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także na samopoczucie i stan psychiczny. Masaż Shiatsu wprowadza do organizmu równowagę i harmonię. Terapia Shiatsu pomaga odzyskać chęć do życia, ma pozytywny wpływ na samopoczucie osób, wykonujących zarówno pracę siedzącą, jak i stojącą. Po zastosowaniu Shiatsu w krótkim czasie poprawia się nasz wygląd i samopoczucie. Shiatsu wzmacnia odporność na infekcje, pomaga w terapii bólu, przeciwdziała wylewowi krwi do mózgu. Z punktu widzenia medycyny energetycznej działanie masażu Shiatsu polega na tym, że aktywizuje on energię w organizmie i poprawia jej cyrkulację. Technika Shiatsu sprowadza się do rytmicznego uciskania w określonym porządku poszczególnych punktów ciała. Podsumowując, masażer Shiatsu oddziałuje na cały organizm a terapeutyczny wpływ masażu ukierunkowany jest na pobudzenie sił obronnych organizmu do walki z dolegliwościami.


Terapia Shiatsu pomaga:

  • uwolnić się od napięć i stresów
  • przywrócić sprawność i witalność organizmu
  • zmniejszyć dolegliwości ciała
  • zwiększyć dotlenienie komórkowe mięśni
  • usprawnić kondycję organizmu
  • uodpornić organizm na infekcje i schorzenia


mata medisana

Specjalne końcówki do masażu karku oraz okolic ramion

mata medisana

Wygodny oraz prostu w obsłudze pilot

mata medisana


Jeśli poszukują Państwo maty do masażu najwyższej jakości to niemiecka firma Medisana będzie doskonałym wyborem. Medisana jest jednym z liderów specjalizujących się w ochronie zdrowia, zapobieganiu chorobom i terapii. Stale pracuje nad rozwojem produktów, aby dostarczyć Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Wysoka dokładność produktów firmy MEDISANA została potwierdzona przez badania kliniczne, przeprowadzane wg ścisłych międzynarodowych standardów. Nie oszczędzaj na zdrowiu, kupuj markowe produkty, które posłużą Ci wiele lat!


mata medisanaOPIS DZIAŁANIA MATY

Mata firmy MEDISANA przeznaczona do masażu kręgosłupa, karku oraz masażu akupresurowego talii, ud. Masaż jest jedną z najstarszych metod leczenia, oraz ważnym elementem fizykoterapii. Poprzez mechaniczną terapię zewnętrznych warstw tkanek ciała rozluźniane są napięte mięśnie, poprawia się przepływ krwi, oraz pobudzana jest regeneracja tkanek. Oferowana przez nas mata MEDISANA posiada dwie końcówki masujące do zastosowania w obszarze karku oraz dwie trójwymiarowe końcówki wibracyjne do masażu podwójnego Shiatsu kręgosłupa.

Kolejnym efektem jest pozytywne oddziaływanie na układ naczyniowy, na organy wewnętrzne oraz na przemianę materii. Mata do masażu MC oferuje masaż wibracyjny oraz rolkowy/Shiatsu. W porównaniu do zwykłych tanich mat wibracyjnych masaż rolkowy jest wyjątkowo skuteczny i daje satysfakcjonujące efekty.

Shiatsu to rodzaj masażu o ciśnieniu palcowym i jest to jedna z najważniejszych technik masażu wraz z manualnym drenażem limfatycznym oraz refleksologią. Ta forma terapii fizycznej została opracowana w Japonii jednak wywodzi się z tradycyjnego masażu chińskiego. Technika delikatnego uderzenia i korzystnego ciśnienia jest wykorzystywana do pobudzenia sił życiowych i zachęcenia ich do przepływu przez ciało. Przedmiotem masaży jest nie tylko uwolnienie z napięcia ale również optymalizacja przepływu sił życiowych oraz harmonii ciała i duszy.mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż

mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż

mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż

mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż

mata medisana mc 822 825 mcn rbi mch mc 810 830 shiatsu hydromasaż
Dane techniczne

- Mata grzewczo-masująca Medisana Magic Comfort HD3D z funkcją masażu Shiatsu
- Wygodna, stabilna i bezpieczna pozycja w fotelu
-
Napięcie zasilania: 220-240 V / 50-60 Hz, mocy 40W
- Długość kabla 230V (180cm)
-
3 Masaż Gatunki z tyłu: Shiatsu, walcówka i ukierunkowane punkt masażu
-
3 strefy masażu do wyboru: na łączną, górna lub dolna część pleców
-
Dodatkowe światło czerwone i funkcja ciepła
- Automatyczne wyłączanie po 15 minutach
- Wysokiej klasy materiał oddychający stanowiący mieszankę bawełny i poliestru
- Proste i praktyczne przymocowanie do fotela
- Obsługa za pomocą pilota
- Wymiary 118cm x 40 x 9cm
- Regulacja wysokości końcówek masujących kark
- Waga produktu 6,5kg
- Zastosowanie w domu, w pracy...
- Instrukcja w języku polskim
- Mata zapakowana w trwałe opakowanie służące do przechowywania produktu
- Certyfikat SGS, GS, CE
- Gwarancja 2 lata
- Producent Medisana Germany

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz w jego instrukcji montażu.
Data dodania produktu do sklepu: środa, 16 marzec 2016.
Recenzje
Koszyk więcej
...jest pusty
Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 500,00zł premiowane są bezpłatną przesyłką.
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa Medisana
Inne produkty
Recenzje więcej
Napisz recenzję o tym produkcie!
Powiadomienia więcej
Informuj mnie o aktualizacjach produktu Mata masująca, grzewcza MEDISANA model MC 822 HD 3D pokrowiec MC 822 nakładka grzewczo-masująca z funkcją podwójnego masażu SHIATSU, zasilanie 230V PROMOCJA
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
logo

Copyright © 2005 4TEL Sp. z o.o.